Rosteme a potřebujeme nové kolegy

autor: | 9. 08. 2022 | Kariéra

Kategorie: Kariéra

Našim klientům, podnikům, přinášíme expertízu a správné nástroje ke skutečně efektivní cestě k udržitelnosti. Jsou to větší české firmy a korporace.

Pracujeme vždy komplexně a součástí našich služeb jsou jak analýzy udržitelnosti, stakeholder dialogy, zpracování nefinančních reportů, tak nastavení strategií i firemní vzdělávání v oboru a koučink. Zakládáme si na kvalitě, profesionalitě a jsme přesvědčeni, že naše práce významně přispívá k udržitelnému životu budoucích generací.

S tím jak narůstá důležitost tématu udržitelnosti ve společnosti a ve firemních sektoru, narůstá i naše práce. Expandujeme a do budoucna vidíme velký potenciál. Preferujeme ale organický růst založený na poctivé práci a schopných lidech, se kterými máme dobré vztahy. Ctíme naše hodnoty a jejich sdílení v rámci týmu.

Naše práce má smysl a jsme rádi, že stejně to vidí i naši klienti, kteří se na nás obracejí ve stále větší míře. A proto musíme rozšířit náš tým o další odborníky.

Možná jste nyní na pozici, která Vás neuspokojuje. Nebo hledáte zaměstnání, ve kterém uplatníte své osobní hodnoty a budete vidět Váš skutečný pozitivní dopad na straně klientů. Nosíte udržitelnost ve své hlavě i srdci a chcete s námi přispět k lepšímu světu?

Pak neváhejte poslat CV a motivační dopis či video vizitku na: lenka@fairventure.

Koho nyní hledáme?

Potřebujeme obsadit hned několik pozic, kvalitní kolegové se uplatní napříč celou naší firmou:

  • Konzultant pro B2B projekty udržitelnosti/ESG.
  • Projektový manažer pro zavádění nového produktu, který usnadní firmám management udržitelnosti. PM bude pracovat v úzké spolupráci s produktovým manažerem
  • Produktový manažer, který bude úzce spolupracovat s projektovým manažerem na vývoji, implementaci a obchodní stránce produktu pro řízení udržitelnosti ve firmách.
  • Projektový manažer pro vedení grantového projektu v oblasti oborového vzdělávání v udržitelnosti

Pokud váháte, tak pro nás není zásadní, abyste se cítili být zkušenými odborníky. Pokud máte chuť to zkusit, seznámit se s námi a ukázat nám své silné stránky a osobní dovednosti, neváhejte se ozvat.

Nečekejte a napište na: lenka@fairventure.cz

Zjistěte, jak podnikat udržitelně