O nás

Fair Venture s.r.o. je konzultační a podpůrná společnost v oblasti společenské odpovědnosti (CSR) a firemní udržitelnosti. Pomůžeme Vám zavést společenskou odpovědnost do firmy a staneme se Vaším partnerem pro udržitelné podnikání.

Na konci naší spolupráce před Vámi bude firma, která je atraktivní pro své zaměstnance, zákazníky i obchodní partnery. Firma 21. století, která je moderní se vším všudy, přispívá pro dobro planety a je inspirací pro ostatní. Firma, na kterou můžete být hrdí!

Bude před Vámi Udržitelná firma.

Mgr. DAN HEUER
Mgr. DAN HEUER
specialista na firemní udržitelnost, strategie a nefinanční reporting

Během studia udržitelnosti a sociální ekologie jsem se zaměřil na společenskou odpovědnost firem. Ve studiu pokračuji na doktorském programu Hodnocení udržitelnosti. Do firem přináším strategický přístup k dosahování udržitelnosti. Hledám cesty, jak může firma prosperovat a být přínosem pro společnost i životní prostředí.

 

Podílel jsem se na vzniku spolku Změna k lepšímu a nyní zde působím ve správní radě.

LENKA HEUEROVÁ
LENKA HEUEROVÁ
kouč a specialista na interní komunikaci a firemní kulturu

Dlouholetá praxe v managementu zahraničních i českých firem mi dala zkušenost s budováním a vedením pracovních týmů. Hlubší know-how s leadershipem, efektivní komunikací a řízením lidí dle pochodů v mozku jsem získala studiem neuro coachingu v akademii Neuroleadership. U našich klientů dbám na to, aby firemní kultura byla živou součástí firmy. Mým úkolem je dosáhnout kvalitní úrovně komunikace tak, aby udržitelnost ve firmách nenarážela na nepochopení či odmítání, byla logickým, přirozeným procesem a dávala lidem smysl.

 

Jsem členkou poroty Green Brands, mezinárodní organizace, která uděluje zelenou značku prokazatelně udržitelným firmám

Spolupracujeme

Jsme zapojeni do sítě
Sustainable natives
změna k lepšímu (bez pozadí)
Spolupracujeme s
Green Brands
Jsme podporovatelem projektu Rok nových příležitostí 2021


Tento web vznikl díky dotační výzvě:

Kreativní vouchery