Vzdělávání

SFiremní udržitelnost je řemeslo, které má svá pravidla a nástroje. Rádi vám předáme naše know-how a naučíme Vás a celý Váš tým, jak řídit udržitelnost systematicky a profesionálně.

Naše služby / Vzdělávání

Služba obsahuje

$

Koučink leadershipu udržitelnosti jak směrovat a dosáhnout udržitelnosti ve vaší firmě podle metody Brain-based coaching

$

Workshopy a školení, jak plánovat, realizovat, reportovat a komunikovat udržitelnost

$

Konzultace s expertem podle Vašich otázek a problému v udržitelnosti.

$

Certifikovaný vzdělávací program CSM – v rámci mezinárodní spolupráce a získaného grantu ERASMUS+ se v letech 2023 a 2024 věnujeme přípravě základního a specializovaného e-learningového programu pro řízení udržitelnosti v různých oblastech ekonomiky – CSM (Certified Sustainability Management).

Pro koho je služba vhodná?

Pro manažery firem, kteří se chtějí vzdělat a zlepšit v oboru udržitelnosti. Pro firmy, které mají vlastní ESG tým a potřebují know-how, jak posouvat firemní udržitelnost.

Jaký je přínos služby?

Odnesete si základní povědomí o tom, v čem spočívá udržitelný rozvoj a jak se mohou firmy stát řešením lokálních i globálních problémů. Firemní tým udržitelnosti získá konkrétní know-how, jak vyvarovat zbytečných chyb v řízení a komunikaci udržitelnosti.

Zjistěte, jak podnikat udržitelně