Koučink

Umíme pracovat s jádrem firmy.

Firma je živý organismus a její chování ovlivňují osobnosti – její majitelé, manažeři, zaměstnanci, pracovní týmy. A právě myšlení a jednání lidí určují, jak zdravá, férová a úspěšná je firma.

Fair Coaching je naše značka pro práci s jádrem vaší firmy. Lenka Heuerová je profesionální kouč, členka mezinárodní koučinkové federace ICF, vlastník certifikace Brain-based Coach Professional

            

Při práci s lidmi používáme zejména komunikaci, lidský přístup a profesionální nástroje

Brain-based coaching (BBC)– metoda založená na poznatcích o fungování mozku. Je velmi efektivní zejména pro rozvoj lídrů a manažerů, řešení náročných pracovních témat a dilemat, zlepšení time-managementu, změny v návycích a stereotypech a hledání vlastních cest k vizím a cílům.

CSR coaching staví na metodice BBC s důrazem na hledání hodnot, souvislostí mezi odpovědným přístupem k životu a podnikání a pochopením podstaty pojmu „udržitelnost“. Metoda vhodná pro klienty, kteří nastupují cestu k udržitelné firmě, či pro zaměstnance v jejich nové funkci CSR manažera.

 

Nástroje pro testování lidí a firemních týmů v pracovním procesu nám poskytuje britská psychologická společnost Thomas International – specialista na inovace v hodnocení a vzdělávání zaměstnanců s 35letou tradicí a působností v 92 % světa. Analýza osobního profilu, testy emoční či mentální inteligence, audit angažovanosti týmů – jsou pro nás pomůckou pro poznání DNA firmy a nastavení zdravé a udržitelné firemní kultury. Zjistěte, jak se vaši zaměstnanci cítí a zda dělají to, pro co mají vlohy a v čem jsou nejlepší.

Kontakt

spojte se s námi ještě dnes.

+420 724 294 411

+420 728 076 613

info@fairventure.cz